9962 ONSERNONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9962 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 306kg |